fbpx
EKKO

Projekti rahastustaotlused ja projektijuhtimine

Aitame ettevõtluse alustamiseks või ettevõtluse arendamiseks vajaliku rahastuse taotlemisel, koostame ärimudeleid, rahastustaotlusi ja kirjutame taotlusprojekte koos finantskalkulatsiooniga. Nõustame taotlejaid ja aitame äriideed paberile panna ning leida seejuures parimad lahendused idee teostamiseks.

Ühtlasi pakume abi ka erinevatele kavandatavatele projektidele (korterelamute rekonstrueerimistööd ja fassaadi renoveerimine, ürituste läbiviimise, ühekordsete korrastamiste või hooldustööde finantseerimine) ning ka keskkonnaalastele projektidele ja kavadele rahastuse leidmisel/ taotlemisel (rahastustaotluste/projektitaotluste koostamisel ning ettevalmistamisel).

Rahastustaotluse edu seisneb hästi läbimõeldud idees! Aitame Sul ideed vormida ja jõuda sel moel parimate lahendusteni ning koostame idee elluviimiseks rahastustaotlused toetuse andjatele.

Rahastustaotlustele esitatud kriteeriumid ja nõuded varieeruvad sõltuvalt meetmest ja rahastajast.

Rahastusallikad:

Teenusevalik:

Projektitaotluste ettevalmistamine seisneb kavandatava projekti taustandmete koondamises, vajaduste ja eesmärkide selgitamises (probleemipuu koostamine), eelarve koostamises ja taotluse juurde kuuluvate dokumentide ettevalmistamises.

Projektitaotluste koostamine ning projektijuhutimine on taotluse tehniline koostamine, dokumentide komplekteerimine ja taotlemise läbiviimine või projektidokumentide tehniline kontroll.

Abistame vajadusel finantskalkulatsioonide koostamisel ja vajalike uuringute teostuse organiseerimisel.

Taotluse koostamine ja projektijuhtimine teostatakse teenuse eelneval tellimisel.

Kontakt

Telefon

+372 564 81179

E-post

ekko@ekko.ee

Avatud

E-R 09:00 - 17:00

arveldusarve

SEB EE691010220286933224